22 Ocak 2021 Cuma

Çubuk’ta Zirveye Aksiyon Oturdu

Yayın hayatına 2008 yılında başlayan Çubuk Aksiyon Haber 6. yaşına girerken ilçenin en çok tıklanan haber sitesi oldu.

cubukta-zirveye-aksiyon-oturdu
 Yayın hayatına 2008 yılında başlayan Çubuk Aksiyon Haber 6. yaşına girerken ilçenin en çok tıklanan haber sitesi oldu.
Çubuk Aksiyon Haber 2014 yılının başında internette dünya site ölçümlerini yapan Uluslararası reyting ölçümcüsü toplist sitesi “www.alexa.com” web sitesinin verilerine göre 1. sıraya gelerek, Çubuk'ta en çok tıklanan haber sitesi oldu.
Alexa’nın 01 Ocak 2014 raporlarına göre Çubuk’taki haber sitelerinin Traffic Rank sıralaması ise şöyle:
Çubuk Aksiyon: 47.595
Çubuk Medya: 49.055
Çubuk Haber: 50.037
Çubuk Sesi: 53.163 
Aksiyon Gazetesi: 79.977
Çubuk Ajans: 86.643
Çubuk Aksiyon İnternet Haber olarak;
-        Okuyucularımıza bazen acı kötü haber verdik üzdük, bazen de mutlu iyi haber vererek yüzünü gülümsettik.
-        Çubuk’un gündemini an an takip ederek, yine ilçenin güncel haberlerini sizlere aktarmaya 5 yıl boyunca devam ettik.
-        Kuruluş tarihimiz 2008 yılından bu yana okuyucularına, haberlerinde tarafsız yayıncılığı ile görselliğimizi paylaştık.
-        www.cubukaksiyon.com  şimdiye kadar birçok okuyucusu ile haber, yazı, resim ve video göstererek okuyucumuzun beğenisini kazanmaya çalıştık.
-        Bundan sonra da hedefini şaşmadan, internet haber okuyucularına, kaliteli doğru kaynaklardan haberlerini yine değerli okuyucuların yorumuna sunacağız.
Haber sitemizin okuyucularımıza sağladığımız kullanımı kolay, hızlı okuma, güzel bir görünüm özelliğimiz ile siz değerli okuyucularımıza 6 yıl haber verme hizmetinde bulunduk. Okuyucularımızdan aldığımız bu güçle de yayın politikamızı değiştirmeden yolumuza devam ediyoruz.
OKURLARIMIZA TEŞEKKÜR EDİYORUZ
Çubuk Aksiyon Haber Sitesi’nin yayıncısı Müfit Onbaşı konuya ilişkin yaptığı açıklamada: “Öncelikle okuyucularımızın bize göstermiş olduğunuz ilgi, yardım ve yorumlarından dolayı çok teşekkür ederiz. Bu ünvanı elde etmek hiç de kolay bir iş değil. Bu başarıyı tüm arkadaşlarımız, okurlarımız ve bizleri destekleyenlerle birlikte elde ettik. Gazetecilik aşkına teknolojiyi ekleyerek bu başarıyı elde ettik. Bütün dünyanın kabul ettiği dünya çapındaki “toplist” internet sitelerinin ölçümlerini yapan “www.alexa.com” isimli sitesinin değerlerine göre de www.cubukaksiyon.com  internet haber gazetemiz ilçenin bir numaralı internet haber gazetesi oldu. Bizi takip eden tüm okuyucularımıza teşekkürü bir borç biliriz” dedi.
Müfit Onbaşı konuşmasının devamında:“ Günümüz teknolojisine değişime ayak uydurmak için siz değerli takipçilerimizin fikir ve görüşlerini değerlendirerek, sitemizi hem güncel tutuyor, hem de sürekli yeniliyoruz. Yine okuyucularımızın ve abonelerimizin görüş ve fikirlerini değerlendirerek böyle bir ara yüz değişimine karar verdik. Bizi ziyaret eden bütün takipçilerimize teşekkürü bir borç biliriz. www.cubukaksiyon.com  web haber adresimizde sizlere kuruluş tarihimiz 2008 yılından bu yana sizlere haberlerde tarafsız yayıncılığımız ile görselliğimizi paylaştık. Bundan sonra da hedefimizi şaşmadan, sizlere kaliteli, güvenilir ve doğru kaynaklardan haberlerimizi, yine siz değerli okuyucularımızın yorumuna sunacağız. Okuyucularımızın haberlere yazdıkları yorumlardan güç alarak onlara en güzel haberler sunmaya devam ediyoruz. Bizi izleyen, takip eden herkese teşekkür ederiz” diye konuştu.

Haber okunma sayısı: 4703
Haber eklenme tarihi : 01.01.2014 18:46YORUMLAR

Yorum Başlığı

Yorum

Misafir olarak yorum yapıyorsunuz. Üye Girişi yapın veya Kayıt olun.

  • Bu habere henüz yorum yapılmamış. İlk yorum yapan siz olun.

KATEGORİYE AİT DİĞER HABERLER


ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

MEDYA

Aksiyon Reklam | Aksiyon Medya Hizmetine Devam Ediyor

Firma müşterisinin tüm reklam isteklerinin hemen hemen tüm istek ve ihtiyaçlarına cevap veriyor.

SİYASET

Bağış'tan Slovak atasözüyle yanıt

‘Ermeni soykırımı’nın inkârını suç sayan Slovakya’da, Yüksek Mahkeme Başkanı olan Stefan Harabin, ülkelerinde 'soykırımı' inkar

GÜNCEL

Karşıyaka'nın deprem simülatörüne, Bursa'da ziyaretçi akını

Karşıyaka Belediyesi’nin Deprem Simülatörü, Bursa’da ziyaretçi akınına uğradı.

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı