01 Aralık 2020 Salı

Çubuk Turşusu | Çubuk Turşuları | Çubuk Turşu Sipariş

cubuk-tursusu--cubuk-tursulari--cubuk-tursu-siparis ÇUBUK TURŞU DİYARI online satış sipariş web sitesi yeni ara yüzüyle, sizlerden gelen talepleri karşılamak için isteklere cevap veriyor.

Çubuk’un Borcu Öden'di Sıra Hizmet ve Yatırımlarda

-cubukun-borcu-odendi-sira-hizmet-ve-yatirimlarda Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Göreve geldiklerinde kasasında parası olmayan bir belediye devraldıklarını, şuan kasasında 15 milyonun üzerinde parası olan bir belediye konumuna geldiklerini bildirdi.

Çubuk’un Borcu Ödendi Sıra Himet ve Yatırımlarda

-cubukun-borcu-odendi-sira-himet-ve-yatirimlarda Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Göreve geldiklerinde kasasında parası olmayan bir belediye devraldıklarını, şuan kasasında 15 milyonun üzerinde parası olan bir belediye konumuna geldiklerini bildirdi.

UKOME’den Özel Toplu Taşıma Araçlara Yaptırım

ukomeden-ozel-toplu-tasima-araclara-yaptirim Ankara Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Ankara’da geçtiğimiz günlerde Etimesgut-Ümitköy-Ulus ve Çubuk-Ankara hatlarında yolcu taşıyan özel toplu taşıma araçlarında (ÖTA)

Çubuk'ta Denetlenmeyen Asansörler Mühürlenecek

cubukta-denetlenmeyen-asansorler-muhurlenecek Çubuk Belediye Başkan Yardımcısı Metin: 'Bina sorumlusunca ya da kat maliklerince periyodik kontrolüne izin verilmeyen asansörleri, periyodik kontrolü yapılıncaya veya güvenli hale getirilinceye kadar

Çubuk Sosyal Hizmetler Merkez Yapımı bitti bitecek

-cubuk-sosyal-hizmetler-merkez-yapimi-bitti-bitecek Çubuk Belediye Başkanı Tuncay Acehan, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından yaptırılan Çubuk Sosyal Hizmetler Merkezi'ndeki çalışmalarda sona gelindiğini belirtti.

Çubuk’ta İmar Sorununa Neşter

cubukta-imar-sorununa-nester Çubuk Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Metin, 3 mahallede imar planının tamamlandığını, 15 mahallede imar planın kesinleştiğini ve 5 mahallede ise askı ve onay sürecinin devam ettiğini söyledi.

Çubuk'ta gençlik merkezi için ihaleye çıkılacak

cubukta-genclik-merkezi-icin-ihaleye-cikilacak Çubuk'ta yapılması planlanan gençlik merkezi için bu ay ihaleye çıkılacağı bildirildi.

Benzin Fiyatları Rekora Koşuyor! Gizli Ekonomik Kriz Vatandaşı Vuruyor

benzin-fiyatlari-rekora-kosuyor-gizli-ekonomik-kriz-vatandasi-vuruyor Benzin fiyatları rekora koşuyor. Yaklaşık 2 yıl önce 5 TL'yi geçen benzin fiyatları, yeniden rekora koşuyor. Dolardaki artış ve arka planda yaşanan kriz ile birlikte mazota 16 ve benzine ise 15 kuruş zam

Asgati ücrette son durum ne

asgati-ucrette-son-durum-ne Asgari ücret tespit komisyonu toplanıyor. 2017 asgari ücret zammının belirlenmesi için toplanacak komisyonun kararları binlerce çalışanı ilgilendiriyor. Hükümet cephesinden 2017 yılı zamlı maaş olarak

Alkollü içkiler ile tütün ürünlerinden alınan Özel Tüketim Vergisi’ne zam geldi.

alkollu-ickiler-ile-tutun-urunlerinden-alinan-ozel-tuketim-vergisine-zam-geldi Resmi gazetede yayımlanan karara göre, alkollü içkilerin ÖTV’si yüzde 10, tütün ürünlerinin ÖTV’si de yüzde 27,5 oranında artırıldı.

Turşucular Taleplere Yetişmeye Çalışıyor

tursucular-taleplere-yetismeye-calisiyor İlçede üretimi yapılan ve ilçeye has tadı ve özelliği olan meşhur Çubuk Turşusu, ramazan ayında, bayram ve sonrasında yoğun talep gördü.

Çubuk’ta Ulaşıma Zam

cubukta-ulasima-zam Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan yazılı açıklamaya göre, UKOME Genel Kurulunda alınan karar kapsamında, 04 Şubat 2016 Perşembe gününden itibaren şehir içi ulaşım ücretlerine zam geldi.

Çubuk’ta Ekmeğe Zam

cubukta-ekmege-zam Ankara geneli ve ilçelerinde olduğu gibi Çubuk’ta da 75 kuruşa satılan 250 gram ekmeğin fiyatı 1 oldu.

İşin Yoksa Belediyeye Başvur

isin-yoksa-belediyeye-basvur Çubuk Belediyesi Özel Kalem Müdürlüğü, 2015 yılında da iş arayanların en büyük yardımcısı oldu.

Çiçekçiler İflasın Eşiğinde

cicekciler-iflasin-esiginde Çubuk Kaymakamlığı ve Ankara İl Özel İdaresi’nin destekleriyle kurulan Sera Kent'te bulunan üreticiler, çiçek satamadıkları için iflasın eşiğine geldi.

Çubuk Pelet Üretimine Başlandı

cubuk-pelet-uretimine-baslandi Çubuk’ta ilçesinde fosil yakıta alternatif biokütle yakıt “Pelet” üretimine başlandı.

Çubuk Turşusu Satış Sitesi Açıldı

cubuk-tursusu-satis-sitesi-acildi Çubuk turşu online satış sipariş web sitesi yeni ara yüzüyle, sizlerden gelen talepleri karşılamak için isteklere cevap veriyor.

Gece Güvenlik Gündüz

gece-guvenlik-gunduz Çubuk ilçesinde meraktan başladığı tespih ona iş kapısı oldu.

Sabah Ankara Esnafı Dinledi

sabah-ankara-esnafi-dinledi Metropol ilçe olmanın nimetlerinden tam olarak faydalanamadıklarını söyleyen Çubuk esnafı, kendilerine yeni bir yol ve araç muayene istasyonu desteğinin verilmesini istedi.

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

MEDYA

Aksiyon Reklam | Aksiyon Medya Hizmetine Devam Ediyor

Firma müşterisinin tüm reklam isteklerinin hemen hemen tüm istek ve ihtiyaçlarına cevap veriyor.

SİYASET

Bağış'tan Slovak atasözüyle yanıt

‘Ermeni soykırımı’nın inkârını suç sayan Slovakya’da, Yüksek Mahkeme Başkanı olan Stefan Harabin, ülkelerinde 'soykırımı' inkar

GÜNCEL

Karşıyaka'nın deprem simülatörüne, Bursa'da ziyaretçi akını

Karşıyaka Belediyesi’nin Deprem Simülatörü, Bursa’da ziyaretçi akınına uğradı.

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı