22 Ocak 2021 Cuma

Çubuklu Oğuz Kaan Çayır, TEOG Birincilerinden Oldu

cubuklu-oguz-kaan-cayir-teog-birincilerinden-oldu Çubuk Bekir Yılmaz Ortaokulu 8. sınıf öğrencisi Oğuz Kağan Çayır, Temel Eğitimden Orta öğretime Geçiş (TEOG) sınavında 120 sorunun tamamını doğru cevaplayarak, Türkiye birincileri arasında yer

TARİH: Hem İbret, Hem Kuvvet

tarih-hem-ibret-hem-kuvvet Şehit Ömer Takdemir Fen ve Sosyal Bilimler Programı Uygulamalı Anadolu İmam Hatip Lisesi bir program daha organize ediyor.

ÇUBUK ARICILIK KURSLARINA İLGİ ALAKA ARTTI

cubuk-aricilik-kurslarina-ilgi-alaka-artti Çubuk'ta Halk Eğitim Merkezi ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından açılan arıcılık kurslarına ilgi her geçen gün artıyor

FETÖ Eğitim İmamı Dahil 8 Kişi Tutuklandı

feto-egitim-imami-dahil-8-kisi-tutuklandi Çubuk’ta Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında 8 şüpheli tutuklandı.

Çubuk YBÜ Hukuk Fakültesi İlk Mezunlarını Verdi

cubuk-ybu-hukuk-fakultesi-ilk-mezunlarini-verdi Çubuk Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (YBÜ) Hukuk Fakültesi ilk mezunlarını verdi.

Çubuk'ta "K Açış Oyun Merkezi" Açıldı

cubukta-k-acis-oyun-merkezi-acildi Çubuk ilçesinde öğrencilerin problem çözme yeteneklerini artırmak ve boş zamanlarını değerlendirmesi amacıyla "K Açış Oyunu Merkezi" açıldı.

Çubuk’a Fakülteler Açılacak

cubuka-fakulteler-acilacak Çubuk Yerleşkesine İki Fakülte Daha Geliyor.

Kar Nedeniyle Okullar Tatil

kar-nedeniyle-okullar-tatil Çubuk’ta yoğun kar yağışı nedeniyle ulaşımı zor olan mahallelerde taşımalı eğitim kapsamındaki okullarda eğitime yeni yılın ilk eğitim öğretiminde bir gün ara verildi.

Çubuk'ta Yeni Eğitimin Temeli Atıldı

cubukta-yeni-egitimin-temeli-atildi Çubuk Suffa Eğitim Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğince “Yatılı Hafızlık Kız Kur'an Kursu” temeli düzenlenen törenle atıldı.

Çubuk’tan Türkiye Birincisi

cubuktan-turkiye-birincisi Meliha Hasan Ali Bostan Fen Lisesi'nden Yabancı Dil'de Türkiye birincisi çıktı.

Çubuk’tan Türkiye Birincisi

cubuktan-turkiye-birincisi Meliha Hasan Ali Bostan Fen Lisesi'nden Yabancı Dil'de Türkiye birincisi çıktı.

Çubuk’ta Üniversite Eğitime Başladı

cubukta-universite-egitime-basladi Yıldırım Beyazıt Üniversitesi (YBÜ) Rektörü Prof. Dr. Metin Doğan, Sağlık Hizmetleri Yüksekokulu'nda eğitimlere başladığını belirtti.

Direksiyon Uygulama Sınav Güzergâhı Değişti

direksiyon-uygulama-sinav-guzerghi-degisti Çubuk Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Direksiyon Uygulama Sınav Güzergâhı Yeniden Düzenlendi.

Merkez Kampus Binaları Sona Doğru

merkez-kampus-binalari-sona-dogru Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Çubuk-Esenboğa’daki merkez yerleşke inşaatı etap çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.

Çubuk'ta Dekoratif El Sanatları Kursu

cubukta-dekoratif-el-sanatlari-kursu Çubuk Aile Yaşam Merkezi ve İlçe Halk Eğitim işbirliği ile merkezde dekoratif el sanatları kursu veriliyor.

Çubuk’ta Yaz Kursları Başlıyor

cubukta-yaz-kurslari-basliyor Ankara Büyükşehir Belediyesi Çubuk Aile Yaşam Merkezi, üyeleri için ücretsiz sanatsal, sportif ve eğitsel kurslarla dolu bir yaz programı hazırladı.

Zeki Avan Öğrencilere Teşvik Ödülü Verdi

zeki-avan-ogrencilere-tesvik-odulu-verdi Çubuk Yıldırım Beyazıt Mahallesi Muhtarı Zeki Avan 21 yıl önce başlattığı geleneksel okumayı teşvik ödüllerini vermeye devam ediyor.

Barakadan Kütüphaneye

barakadan-kutuphaneye Hz. Ali (r.a.) buyurdular ki; “İlim, maldan hayırlıdır. Çünkü malı sen korursun; fakat ilim seni korur. Mal harcamakla azalır, ilim sarf etmekle çoğalır.”

Güvenli İnternet Kullanımı Konferansı Verildi

guvenli-internet-kullanimi-konferansi-verildi Çubuk’ta Güvenli İnternet Eğitimi Projesi kapsamında “Güvenli İnternet Kullanımı” konferansı verildi.

Engelli Eğitmenden Engelsiz Kurs

engelli-egitmenden-engelsiz-kurs Çubuk Aile Yaşam Merkezinde işitme ve konuşma engelli vatandaşlar için "işaret dili" kursu açıldı.

ÖNE ÇIKANLAR

YAZARLAR

MEDYA

Aksiyon Reklam | Aksiyon Medya Hizmetine Devam Ediyor

Firma müşterisinin tüm reklam isteklerinin hemen hemen tüm istek ve ihtiyaçlarına cevap veriyor.

SİYASET

Bağış'tan Slovak atasözüyle yanıt

‘Ermeni soykırımı’nın inkârını suç sayan Slovakya’da, Yüksek Mahkeme Başkanı olan Stefan Harabin, ülkelerinde 'soykırımı' inkar

GÜNCEL

Karşıyaka'nın deprem simülatörüne, Bursa'da ziyaretçi akını

Karşıyaka Belediyesi’nin Deprem Simülatörü, Bursa’da ziyaretçi akınına uğradı.

ANKARA - HAVA DURUMU

ANKARA

ÇOK OKUNANLAR

  • Listelenecek kayıt bulunamadı